Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Styczniki (109)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Pilot do bram - zamiennik
Pilot do bram - zamiennik. Uwaga: Jeżeli pilot nie chce się zaprogramować z przycisku "B" należy powtórzyć programowanie z przycisku "A".
52,00 zł z VAT
42,28 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Pilot do bram - zamiennik do pilota Nice Smilo
Pilot zamienny do pilota Nice Smilo to dobre zabezpieczenie dla każdego rozsądnego właściciela posesji. Urządzenie będzie bardzo pomocne w przypadku usterki lub zagubienia oryginału.
59,00 zł z VAT
47,97 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Pilot do bram garażowych samouczący; stały kod
Pilot do bram garażowych programowalny, samouczący. Nie obsługuje systemów z kodem zmiennym. Pasuje min. do bram HORMAN
59,00 zł z VAT
47,97 zł netto
przechowalnia
Pilot do bram kompatybilny z Beninca
Pilot zamienny, który idealnie współgra z automatyką bram firmy Bennica, to idealne zabezpieczenie oraz zastępstwo pilota Beninca. Dodatkowo, zgrabny wygląd i niewielki rozmiar ułatwią komfortowe użytkowanie produktu.
49,00 zł z VAT
39,84 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.