Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Styczniki (109)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
CKF-316 Czujnik kolejności i zaniku fazy.
CKF316 czujnik kolejności i zaniku fazy. Przekaźnik kolejności, zaniku i asymetrii faz 10A; 4sek; 55V; CKF-316. Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania. Styk 1P Przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci.
89,00 zł z VAT
72,36 zł netto
przechowalnia
CZF-B Czujnik zaniku fazy
CZF-B; bezpiecznik, czujnik zaniku fazy przeznaczony jest do zabezpieczenia silnika elektrycznego zasilanego z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie lub asymetrii napięć między fazami.
75,00 zł z VAT
60,98 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.