Wybierz kategorię
Styczniki (110)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Taśma teflonowa wzmacniana włóknem szklanym, szerokość 10mm, długość 10m
Taśma teflonowa z klejem szerokość ,10mm długość 10m. - osłona termiczna (w zgrzewarkach, pakowarkach oraz innych maszynach pracujących z wysoką temperaturą) - osłona izolująca i monterska - osłona ślizgowa
27,00 zł z VAT
21,95 zł netto
przechowalnia
Taśma uniwersalna wodoutwardzalna Polytex 570 z wł
Taśma uniwersalna wodoutwardzalna Polytex 570 z włókna szklanego 50mm, 1,25m. Szybka, skuteczna naprawa elementów uszkodzonych: rura , narzędzia , maszty, sprzęt turystyczny.
32,00 zł z VAT
26,02 zł netto
Dostępnośćprzechowalnia
Taśma uszczelniająca wodoodporna 48mm
Taśma uszczelniająca wodoodporna 48mm. Przykłady zastosowanie na foto w galerii.
19,50 zł z VAT
15,85 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.