Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Przedłużacze i rozgałęźniki (5)
- gniazda przedłużaczy (0)
- listwy przepięciowe (0)
- przedłużacze ogrodowe (0)
- przewody przyłączeniowe (0)
Styczniki (109)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Przedłużacz sieciowy 230V 3GN 3m 10A super płaska
Przedłużacz sieciowy 230V 3GN, długość: 3m, 10A super płaska wtyczka. Idealna wtyczka do zamontowania za przylegającymi do listwy podłogowej meblami.
37,00 zł z VAT
30,08 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Przedłużacz sieciowy 230V 5GN 1,5m 10A płaska
Przedłużacz sieciowy 230V 5GN, długość: 1,5m, 10A super płaska wtyczka. Idealny przedłużacz z płaską wtyczką do zamontowania za meblami.
34,00 zł z VAT
27,64 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.