Wybierz kategorię
Styczniki (110)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Samoprzylepna taśma z klejem.Grubość 25um dł 30m, 10mm; miedziana
Taśma miedziana z klejem , Grubość miedzi 25um długość rolki 30mb. Stosowana do ekranowania obudów urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych. Stanowi doskonałą izolację pola elektromagnetycznego i zakłócenie z nim związanych.
39,00 zł z VAT
31,71 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Samoprzylepna taśma z klejem.Grubość 25um dł 30m, 5mm; miedziana
Taśma miedziana z klejem , Grubość miedzi 25um długość rolki 30mb. Stosowana do ekranowania obudów urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych .Stanowi doskonałą izolację pola elektromagnetycznego i zakłócenie z nim związanych.
25,00 zł z VAT
20,33 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.