Witaj w sklepie Automatyka Elstat. Oferujemy towary z dziedziny automatyki niezbędne w przemyśle, rolnictwie a także gospodarstwie domowym.

Złącza Superseal

Złącza hermetyczne stosowane w technice samochodowej dzięki silikonowym uszczelkom oraz solidnym obudowom wykonanym ze wzmacnianego włóknem szklanym poliamidu mogą pracować w trudnych warunkach. Złącza Superseal są odporne na działanie środków chemicznych takich jak: detergenty, olej silnikowy, płyn hamulcowy, benzyna, smary czy inne czynniki agresywne. Są także wodoodporne o normie IP67. Te cechy pozwalają na zastosowanie złącz w motoryzacji, przemyśle maszynowym, itp. Każda żyła połączonego przewodu posiada niezależne silikonowe uszczelnienie. Gwarancję pewnego połączenia daje również solidna budowa i cynowane styki, a specjalny zatrzask zabezpiecza je przed przypadkowym rozłączeniem. Pracować mogą w zakresie temperatur od -40 do +125°C z obciążeniem do 14A.

Złącza przemysłowe wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu, handlu oraz usług. Pozwalają na stworzenie wytrzymałego, bezpiecznego i szybkiego połączenia pomiędzy przewodami, czujnikami oraz centralkami. Powszechnie stosowane są one na liniach produkcyjnych, a także w sprzęcie AGD i RTV. Ponadto możemy wyróżnić złącza przemysłowe wodoszczelne, hermetyczne samochodowe, używane przez duże koncerny motoryzacyjne. Charakteryzują się one niezwykłą odpornością na środki chemiczne, takie jak olej silnikowy, paliwo, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, różnego rodzaju smary, kwasy oraz detergenty żrące.

Złącza przemysłowe wodoszczelne możemy np podzielić na:

  • złącza do czujników
  • złącza do zaworów
  • złącza samochodowe
  • ączenia i mufy

Złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe są odporne na działanie kwasów i innych substancji chemicznych

Złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe, znane między innymi jako złącza Superseal, wykonane są z wykorzystaniem odpornego plastiku (np. poliamidu), który pozwala na bezstresową pracę w trudnych warunkach – zarówno temperaturowych, jak i atmosferycznych. Dzięki swojej konstrukcji są odporne na działanie środków chemicznych, w tym paliwa, olejów, smarów, płynów hamulcowych i chłodzących, kwasów oraz detergentów. Złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe wykonane są z tworzywa sztucznego, a każda żyła przewodu posiada silikonowe uszczelnienie. Co więcej, każdy styk takiego złącza przemysłowego jest zrobiony z brązu, który jest dodatkowo cynowany w celu dodatkowego zabezpieczenia przed czynnikami atmosferycznymi, a dzięki zastosowaniu specjalnego zatrzasku mamy pewność, że przewód łączący czujnik temperatury czy termostat w samochodzie nie odłączy się przypadkowo. Złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe mogą pracować w temperaturze od -55 do nawet +125 stopni Celsjusza.

Złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe stosuje się w samochodach, sprzęcie rolniczym, budowlanym i wiele innych

Złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe są odporne na wysokie temperatury, wodę, wilgoć, wibracje, smary, ozon, paliwo, sól, płyny hamulcowe i chłodnicze, olej silnikowy i kwasy. Wykorzystywane są zarówno w samochodach, autobusach i motocyklach, jak i w sprzęcie budowlanym, rolniczym oraz leśnym. Standardowe złącza przemysłowe wodoszczelne hermetyczne samochodowe mogą pracować przy wibracjach do 20 G przy częstotliwości 10-2000 Hz oraz przy napięciu do 24Vdc i prądzie obciążenia do 14A. Posiadają często stopień ochrony IP67 czy IP68. Styki często umożliwiają montaż przewodów o przekroju 1,5mm2 a nawet większym.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] 2 / 2
 Złącze samochodowe; DEUTSCH DT; 2 polowe; wtyk; gniazdo
Złącze dwurzędowe DEUTSCH wtyk + gniazdo 2 PIN. Złącze samochodowe, 13A, 2 piny, męskie i żeńskie, 2-rzędowe, -55 › +125°C, Deutsch, DT
20,00 zł z VAT
16,26 zł netto
przechowalnia
 Złącze samochodowe; DEUTSCH DT; 8 polowe; wtyk; gniazdo
Złącze dwurzędowe DEUTSCH wtyk + gniazdo 8 PIN. Złącze samochodowe, 13A, 8 pinów, męskie i żeńskie, 2-rzędowe, -55 › +125°C, Deutsch, DT.
43,00 zł z VAT
34,96 zł netto
przechowalnia
Gniazdo hermetyczne samochodowe 2-krotne do wtrysk
Gniazdo hermetyczne samochodowe 2-krotne do wtrysk, cewki zaworów
9,90 zł z VAT
8,05 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Hermetyczne złącza elektryczne; wodoszczelne; gniazdo samochodowe 1-krotne.
Gniazdo hermetyczne samochodowe pojedyncze, 1-krotne.
18,00 zł z VAT
14,63 zł netto
przechowalnia
Konektory do złącz Superseal 1.5mm; żeńskie
0,60 zł z VAT
0,49 zł netto
przechowalnia
Szybkozłączka DC   WT + GN  waflowy z przew.
Szybkozłączka DC WT + GN waflowy z przew.
5,00 zł z VAT
4,07 zł netto
przechowalnia
Uszczelka do złącz Superseal 1.5
Gumka do złącz Superseal 1.5
1,20 zł z VAT
0,98 zł netto
przechowalnia
Wtyk hermetyczny samochodowy 2-krotny do VW-AUDI-S
Wtyk hermetyczny samochodowy 2-krotny do VW-AUDI-SKODA.
21,00 zł z VAT
17,07 zł netto
przechowalnia
Wtyk hermetyczny samochodowy 2-krotny VW-AUDI-SKOD
Wtyk hermetyczny samochodowy 2-krotny VW-AUDI-SKODA, metalowe obejmy. Pasuje do lampy przeciwmgielnej Forda
15,00 zł z VAT
12,20 zł netto
przechowalnia
Wtyk hermetyczny samochodowy 2-krotny wentylator chłodnicy, dmuchawa
15,00 zł z VAT
12,20 zł netto
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne
Gniazdo hermetyczne; wodoszczelne; OHG1. Superseal Razem z wtykiem hermetycznym OHW-1 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 1 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
5,50 zł z VAT
4,47 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, komplet
Złącza hermetyczne OH1 Superseal. Złącze wodoszczelne jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń; złączki wodoodporne; wodoszczelne.
1+
:
5,28 zł
20+
:
3,87 zł
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OH 3, komplet
Złącza hermetyczne OH3. Złącze wodoszczelne jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń; złączki wodoodporne; wodoszczelne.
1+
:
7,72 zł
20+
:
5,72 zł
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OH 5, komplet
Złącza hermetyczne OH5 Superseal. Wodoszczelne złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń; złączki wodoodporne; wodoszczelne.
1+
:
10,16 zł
20+
:
9,04 zł
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OH-2, komplet
Złącze hermetyczne wodoszczelne, OH2 Superseal jest stosowane w wielu samochodach. Przeznaczone do różnych czujników a także do innych urządzeń. Hermetyczna kostka połączeniowa OH-2 ( gniazdo i wtyk - komplet); złączki wodoodporne; wodoszczelne.
1+
:
6,10 zł
10+
:
5,04 zł
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OH4, komplet
Złącza hermetyczne OH4 Superseal. Złącze wodoszczelne jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń; złączki wodoodporne; wodoszczelne.
1+
:
8,05 zł
20+
:
7,69 zł
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OH6, komplet
Złącza hermetyczne; wodoszczelne; OH6; Superseal. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń; złączki wodoodporne; wodoszczelne.
1+
:
8,94 zł
20+
:
8,42 zł
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHG 3
Gniazdo hermetyczne OHG3. Razem z wtykiem hermetycznym OHW-3 tworzą złącze instalacyjne wodoszczelne 3 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
6,00 zł z VAT
4,88 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHG 4
Gniazdo wodoszczelne OHG4 Superseal. Razem z wtykiem hermetycznym OHW-4 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 4 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
8,80 zł z VAT
7,15 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHG 5
Gniazdo hermetyczne OHG5 Superseal. Razem z wtykiem hermetycznym OHW-5 tworzą złącze instalacyjne wodoszczelne 5 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
10,00 zł z VAT
8,13 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHG-2
Gniazdo wodoszczelne; hermetyczne OHG2 Superseal. Razem z wtykiem hermetycznym OHW-2 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 2 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
7,00 zł z VAT
5,69 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHG6
Gniazdo wodoszczelne OHG6 Superseal. Razem z wtykiem hermetycznym OHW-6 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 6 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
12,00 zł z VAT
9,76 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHW 1
Wtyk hermetyczny wodoszczelny OHW1. Razem z gniazdem hermetycznym OHG-1 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 1 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń
4,50 zł z VAT
3,66 zł netto
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHW 2
Wtyk hermetyczny OHW2 Superseal. Razem z gniazdem hermetycznym OHG-2 tworzą złącze instalacyjne wodoszczelne 2 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
7,00 zł z VAT
5,69 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHW 3
Wtyk wodoszczelny; hermetyczny OHW3. Razem z gniazdem hermetycznym OHG-3 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 3 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
6,00 zł z VAT
4,88 zł netto
przechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHW 4
Wtyk hermetyczny OHW4 Superseal. Razem z gniazdem hermetycznym OHG-4 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 4 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
10,00 zł z VAT
8,13 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHW 5
Wtyk hermetyczny OHW5; wodoszczelny Superseal. Razem z gniazdem hermetycznym OHG-5 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 5 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
10,90 zł z VAT
8,86 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącza elektryczne, wodoszczelne, OHW 6
Wodoszczelny wtyk hermetyczny OHW6 Superseal. Razem z gniazdem hermetycznym OHG-6 tworzą złącze instalacyjne hermetyczne 6 pinowe. Złącze jest stosowane w wielu samochodach do różnych czujników a także do innych urządzeń.
12,80 zł z VAT
10,41 zł netto
przechowalnia
Złącze hermetyczne sam. x2 Superseal z kabelkiem 2
Złącze hermetyczne sam. x2 Superseal z kabelkiem 2
14,90 zł z VAT
12,11 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Złącze hermetyczne sam. x3 Superseal z kabelkiem 2
Złącze hermetyczne sam. x3 Superseal z kabelkiem 20cm
1+
:
10,16 zł
10+
:
9,59 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Blog
Towar dnia
Ostatnio oglądane
© Elstat automatyka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.