Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Styczniki (109)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Belka tensometryczna 1kg
Belka tensometryczna 1kg
36,00 zł z VAT
29,27 zł netto
przechowalnia
Waga hakowa zawieszana zakres 40kg; ( 2x AAA)
Waga hakowa zawieszana zakres 40kg. Jest to mała i poręczna waga, z super czułym mechanizmem ważącym. Posiada ona wygodą smycz o długości 10 cm, oraz haczyk o średnicy 20 mm, który można złożyć specjalnemu uchwytowi z tyłu wagi.
47,00 zł z VAT
38,21 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Waga jubilerska, precyzyjna 500g/0,1g
Waga jubilerska Dane techniczne: Wymiary 62x120x20mm zakres pomiaru do 500g duży czytelny wyswietlacz LCD podświetlany na niebiesko zasilanie bateria 1x AAA ( brak w zestawie)
38,00 zł z VAT
30,89 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Waga precyzyjna zakres 1kg/0.1g
Waga precyzyjna zakres 1kg/0.1g
59,00 zł z VAT
47,97 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.