Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Styczniki (109)
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Olej Silikonowy 300ml  Spray
Olej Silikonowy 300ml Spray
19,00 zł z VAT
15,45 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Smar ceramiczny do 1200 °C; 100ml.; spray;  zapobiega „zapiekaniu się” metali.
Smar ceramiczny 100ml. spray. Produkt idealny do stosowania na mocno obciążonych mechanicznie i termicznie elementach. Zapobiega „zapiekaniu się” metali. Działa antykorozyjnie, antyzatarciowo.
10,00 zł z VAT
8,13 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Smar grafitowy 65ml AG
Smar grafitowy 65ml AG
7,50 zł z VAT
6,10 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Smar miedziany do 1100 °C; 100ml.; spray;  zapobiega „zapiekaniu się” metali.
Spray Smar Miedziany 100ml AG. od -40°C do 1100°C. Smar miedziany wielozadaniowy stosowany w najtrudniejszych warunkach i w szerokim zakresie temperatur. Zapewnia doskonałe smarowanie, chroni przed zużyciem ciernym, korozją.
9,80 zł z VAT
7,97 zł netto
przechowalnia
Smar TF; silikon + teflon; 60g; zakres temperatury pracy: od –40°C do 210°C.
Smar TF silikon + teflon 60g. SMAR TF z dodatkiem teflonu chroni od wpływów atmosferycznych, konserwuje powierzchnie, gumę, tworzywa sztuczne, posiada szeroki zakres temperatury pracy: od –40°C do 210°C, bardzo dobra odporność chemiczna smaru.
18,60 zł z VAT
15,12 zł netto
Dostępność: Brak towaru na magazynieprzechowalnia
Strona: [1] / 1
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder Elko baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów, czujników temperatury. Modernizację "starego" układu, zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie szafy do sterowania procesem technologicznym możemy także wykonać dla Ciebie. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.